Menu
Your Cart

A5 Çift Yön Renkli 115 gr. El İlanı

A5 Çift Yön Renkli 115 gr. El İlanı
A5 Çift Yön Renkli 115 gr. El İlanı
Sıcak
A5 Çift Yön Renkli 115 gr. El İlanı
A5 Çift Yön Renkli 115 gr. El İlanı

Açıklama          : 115 gr. A5 Çift Yön El İlanı

En Boy             : 14x20 Cm

En Az Miktar    : 1000 Adet

Baskı Türü       : Çift Yön Renkli

Baskı Süresi    : 1-7 Gün Arası

Fire                  : Baskıda Fire Oranı %1-5 Arasındadır


A5 broşür dağıtmanın birçok avantajı vardır. İşte en önemli beş avantajı:


1. Hedefli pazarlama: A5 broşürler, doğru hedef kitleye ulaşmak için mükemmel bir araçtır. Broşürlerinizi belirli bir bölgede dağıtarak, olası müşterilerinizi veya hedef kitlenizi direkt olarak hedefleyebilirsiniz. Bu, daha etkili bir pazarlama kampanyası yürütmenize yardımcı olur.


2. Bütçe dostu: Broşürler, TV veya radyo reklamı gibi diğer pazarlama stratejilerine kıyasla daha düşük bir maliyetle üretilebilir. Bu da daha sınırlı bir bütçenin bulunduğu işletmeler için idealdir.


3. Kolay dağıtım: A5 broşürler, kolayca katlanıp çantada taşınabileceği için ihtiyacınız olan her yerde dağıtılabilir. Mesela fuar gibi bir yerde kitlesel olarak dağıtılabilir.


4. Yeni müşteriler kazanma: Kaliteli bir A5 broşür, sizi olası müşterilere tanıtabilir ve onları markanız hakkında bilgilendirebilir. Potansiyel müşterilerin işletmen bir fikir edinmelerine yardımcı olur ve markanızı keşfetmelerine yardımcı olur.


5. Güven oluşturma: İnsanlar, bir şirketin güvenilirliği ve profesyonelliği hakkında fikir sahibi olmak için basılı materyallere ihtiyaç duyarlar. A5 broşürler, işletmeninize ciddiye alındığını hissettirir ve markanızın saygınlığını arttırır

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
A5 Çift Yön Renkli 115 gr. El İlanı
  • Stok: 8000
  • Ödül Puanı: 13
  • Ürün Kodu: A5130
Satılan Ürün: 1
Ürün Gösterimi: 10075
950,00TL
KDV Hariç: 950,00TL

Seçenekler:

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. https://www.allaboutcookies.org/