Menu
Your Cart

Yelken Bayrak Bezi

Yelken Bayrak Bezi
Sıcak

çıklama          : Yelken Bayrak Bezi

En Boy             : 75x300 Cm

En Az Miktar    : 2 Adet

Baskı Türü       : Tek Yön Renkli

Kumaş Türü    : 110 Gr. Raşel Kumaş

Baskı Süresi    : 1-15 Gün Arası

Fire                  : Baskıda Fire Oranı %1-5 ArasındadırYelken Bayrak Baskı Hakkında

YELKEN BAYRAK TANITIM FAALİYETLERİNİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR REKLAM ÜRÜNÜDÜR. YELKEN BAYRAĞI AÇILIŞ ETKİNLİKLERİNDEN FUAR ORGANİZASYONLARINA, MAĞAZA ÖNLERİNE KADAR MARKANIZI DUYURMAK İSTEDİĞİNİZ HER ALANDA KULLANABİLİRSİNİZ.


YELKEN BAYRAK BİR DİĞER ADIYLA PLAJ BAYRAĞI ÜZERİNE HER ÇEŞİT YAZI, FOTOĞRAF, GRAFİK BASTIRABİLECEĞİNİZ REKLAM MATERYALİDİR. ESNEK, DAYANIKLI VE HAFİF BİR REKLAM BAYRAĞI TÜRÜ OLAN YELKEN BAYRAK İÇ VE DIŞ MEKANLARDA RAHATLIKLA KULLANILABİLİR. KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARININ BİR PARÇASI OLAN YELKEN BAYRAK, KALABALIK BİR CADDEDE DAHİ FARK EDİLMENİZİ SAĞLAR. YAPISI İTİBARİYLE RÜZGARIN ESTİĞİ YÖNE DÖNEN VE SÜREKLİ AÇIK KALABİLEN YELKEN BAYRAK KAMPANYANIZI, MARKANIZI, DÜKKANINIZIN YERİNİ ANLATMANIN EN KOLAY YOLUDUR.


YELKEN BAYRAK KESİMİ TERCİHİNİZE BAĞLI OLARAK DEĞİŞİR. BAYRAĞINIZI YELKEN BAYRAK, L BAYRAK VEYA DAMLA BAYRAK ŞEKLİNDE KESTİREBİLİRSİNİZ. YELKEN BAYRAK TASARIMI İÇİN EFELERKARTVİZİT.COM’UN HAZIRLADIĞI ŞABLONLARI KULLANABİLİR VEYA KENDİNİZ TASARLAYABİLİRSİNİZ. YAYGIN OLARAK KULLANILAN YELKEN BAYRAK ÖLÇÜLERİ 75X300 SANTİMETREDİR.


Malzeme Bilgisi

BAYRAKLARDA KULLANILAN MALZEME STANDART  110 GR. RAŞEL KUMAŞTIR.

DİREK BOYU BAYRAK BOYUTUNDAN 50 CM DAHA FAZLADIR, 50 CM'LİK KISIM BİDONA TAKILMAKTADIR.

BAYRAĞI BİDONA TAKMAK İÇİN GEREKLİ OLAN TIPA, BİDONUN ALTINDA YER ALMAKTADIR.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

PLAJ BAYRAK, DUBALI BAYRAK VEYA OLTA BAYRAK OLARAK DA BİLİNEN YELKEN BAYRAĞI, TANITIM YAPMAK İSTEDİĞİNİZ HER ALANDA TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. YELKEN BAYRAK REKLAM, KAMPANYA, DUYURU, FUAR ORGANİZASYONLARINDA, KAPI ÖNÜ SÜSLEMELERİNDE, AÇILIŞLARDA İÇ VE DIŞ MEKANLARDA KULLANILABİLİR. MAĞAZA ÖNLERİ, FUAR STANDLARI VEYA FİRMA TANITIMLARINDA KULLANACAĞINIZ YELKEN BAYRAK FARK EDİLMENİZİ SAĞLAR. YELKEN BAYRAK UZUN KULLANIM ÖMRÜ VE YARATTIĞI ETKİ NEDENİYLE ÇOK TERCİH EDİLEN REKLAM MATERYALLERİ ARASINDADIR.


YELKEN BAYRAK ADANA,YELKEN BAYRAK ADIYAMAN,YELKEN BAYRAK AKSARAY,YELKEN BAYRAK AMASYA,YELKEN BAYRAK ANKARA,YELKEN BAYRAK ANTALYA,YELKEN BAYRAK ARDAHAN,YELKEN BAYRAK ARTVİN,YELKEN BAYRAK AYDIN,YELKEN BAYRAK BALIKESİR,YELKEN BAYRAK BARTIN,YELKEN BAYRAK BATMAN,YELKEN BAYRAK BAYBURT,YELKEN BAYRAK BİLECİK,YELKEN BAYRAK BİNGÖL,YELKEN BAYRAK BİTLİS,YELKEN BAYRAK BOLU,YELKEN BAYRAK BURDUR,YELKEN BAYRAK BURSA,YELKEN BAYRAK ÇANAKKALE,YELKEN BAYRAK ÇANKIRI,YELKEN BAYRAK ÇORUM,YELKEN BAYRAK DENİZLİ,YELKEN BAYRAK DİYARBAKIR,YELKEN BAYRAK EDİRNE,YELKEN BAYRAK ELAZIĞ,YELKEN BAYRAK ERZİNCAN,YELKEN BAYRAK ERZURUM,YELKEN BAYRAK ESKİŞEHİR,YELKEN BAYRAK GAZİANTEP,YELKEN BAYRAK G.ANTEP,YELKEN BAYRAK ANTEP,YELKEN BAYRAK GÜMÜŞHANE,YELKEN BAYRAK HAKKARİ,YELKEN BAYRAK HATAY,YELKEN BAYRAK ANTAKYA,YELKEN BAYRAK GİRESUN,YELKEN BAYRAK ISPARTA,YELKEN BAYRAK İSTANBUL,YELKEN BAYRAK İZMİR,YELKEN BAYRAK KAHRAMANMARAŞ,YELKEN BAYRAK MARAŞ,YELKEN BAYRAK K.MARAŞ,YELKEN BAYRAK KARABÜK,YELKEN BAYRAK KARAMAN,YELKEN BAYRAK KARS,YELKEN BAYRAK KASTAMONU,YELKEN BAYRAK KAYSERİ,YELKEN BAYRAK KIRIKKALE,YELKEN BAYRAK KIRKLARELİ,YELKEN BAYRAK KIRŞEHİR,YELKEN BAYRAK KİLİS,YELKEN BAYRAK KOCAELİ,YELKEN BAYRAK KONYA,YELKEN BAYRAK KÜTAHYA,YELKEN BAYRAK MALATYA,YELKEN BAYRAK MANİSA,YELKEN BAYRAK MARDİN,YELKEN BAYRAK MERSİN,YELKEN BAYRAK İÇEL,YELKEN BAYRAK MUĞLA,YELKEN BAYRAK NEVŞEHİR,YELKEN BAYRAK NİĞDE,YELKEN BAYRAK ORDU,YELKEN BAYRAK OSMANİYE,YELKEN BAYRAK RİZE,YELKEN BAYRAK SAKARYA,YELKEN BAYRAK SAMSUN,YELKEN BAYRAK SİİRT,YELKEN BAYRAK SİNOP,YELKEN BAYRAK SİVAS,YELKEN BAYRAK ŞANLIURFA,YELKEN BAYRAK URFA,YELKEN BAYRAK Ş.URFA,YELKEN BAYRAK ŞIRNAK,YELKEN BAYRAK TOKAT,YELKEN BAYRAK TRABZON,YELKEN BAYRAK UŞAK,YELKEN BAYRAK VAN,YELKEN BAYRAK YALOVA,YELKEN BAYRAK YOZGAT,YELKEN BAYRAK ZONGULDAK,

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
Yelken Bayrak Bezi
  • Stok: 1000
  • Ürün Kodu: yelkenbezi
Satılan Ürün: 1
Ürün Gösterimi: 9040
210,00TL
KDV Hariç: 210,00TL
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. https://www.allaboutcookies.org/